Şehirlerarası nakliyat hizmeti almadan önce

Şehirlerarası nakliyat hizmeti almadan önce

Şehirler arası Nakliyat Hizmetimiz, Firmalar ve Fiyatlar

şehirler arası nakliyat hizmetlerimiz

Pektaş Nakliyat’ın profesyonel iş alanlarından biri de şehirler arası nakliyat hizmetidir.

Her nakliyat hizmetinin ayrı bir uzmanlık alanı olduğunu kabul eden firmamız, şehirler arası verilen nakliye hizmetinin modern yöntemlerle yapılmasını şart koşar.

şehirler arası nakliyatŞehiriçi yapılan nakliye planlamasından en önemli farkı elbetteki mesafe konusudur. Daha uzun mesafelere taşınacak olan eşyaların nakliyesi sırasında dikkat edilmesi gereken artı bir takim unsurlar mevcuttur.

Bu artı unsurların başında eşyaların taşınacağı aracın iyi seçilmesi yatar. Çünkü eşyalar daha uzun sure kapalı bir ortamda kalacağından sıcaklık ve nem gibi dış etkenlerden etkilenmeleri riski altında kalır. şehirler arası nakliyat hizmeti verilecek araçların doğru seçilmesi ve bu tür risklere karşı uygun donanımda olması şarttır.

Bunun haricinde, yine gidilecek yolun uzun olması eşyaların çok daha dikkatli ambalajlanıp, paketlenmesini ve deneyimli kişilerce, bilimsel yöntemlerle yüklenmesi gerekmektedir. Çünkü, yol durumunu bilemeyeceğimizden sarsıntı ya da darbelere karşı ekstra bir önlem alınmalı, yine araçlarımız buna uygun olmalıdır. şehirler arası nakliyat hizmetine başlanmadan önce bu faktörler kesinlikle gözden getirilmelidir.

şehirler arası yapılan nakliye işlemlerinde ister parsiyel olarak, isterse komple olarak ihtiyaç duyduğunuz taşımacılık işlemlerinde bu tür kriterlere özellikle dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

Tabiiki her nakliye hizmetinde olduğu gibi, şehirler arası nakliyat hizmetinde de, doğru bir planlama için profesyonel bir ekspertiz hizmeti almanızı da tavsiye ederiz. Bu anlamda firmamızda hizmet veren deneyimli eksperlerimiz aracılığı ile bu hizmeti ücretsiz olarak sunduğumuzu da hatırlatmak isteriz.

şehirler arası nakliyat firmaları

Doğru bir nakliye planlaması sizlere, sorunsuz ve profesyonel bir nakliyat hizmeti almanızı sağlarken, bunu en uygun fiyatlarla almanızı da sağlar. Çünkü, sektör içinde standardı olmadan çalışan yüzlerce nakliyat firması adi altında şahıslar vardır ve kullanıcıların büyük bir kısmı bilinçsiz bir şekilde bu şahısların mağduriyetiyle karşılaşmaktadır.

şehirler arası nakliyat firmalarışehirler arası nakliyat firmaları arasında tercih yaparken lütfen dikkatli olunuz. Kurumsal bir kimliği olmayan firmalara asla güvenmeyiniz. Standartların altında aldığınız her fiyatın detaylarını öğrenip, vaat edilen ya da talep ettiğiniz hizmeti herhangi bir ödeme yapmadan önce mutlaka sözleşme altına alınız. Mümkünse referanslarını inceleyip araştırınız.

Çünkü, şehirler arası nakliyat firmaları içinde iyi hizmet alabileceğiniz firmalardan çok mağdur edileceğiniz firmalar bulunmaktadır. Küçük bir araştırma ya da ayıracağınız küçük bir zaman size daha huzurlu bir taşımacılık deneyimi yaşatacaktır.

Eğer neyi araştırmanız gerektiğini, ne tur taleplerde bulunmanız gerektiğini ya da nasıl bir hizmet alacağınızı bilmiyorsanız, mutlaka profesyonel bir eksperden yardım alınız. Bu anlamda firmamızda olduğu gibi, başka profesyonel şehirler arası nakliyat firmalarında da ücretsiz ekspertiz hizmeti bulabilirsiniz.

şehirler arası nakliyat fiyatları

Evden eve nakliyat fiyatları konusunda birçok ihtiyaç sahibinin kafası karışmakta olduğu bir gerçektir. Bu durum şehirler arası nakliyat fiyatları söz konusu olduğunda daha da buyuk uçurumlar olarak karşımıza çıkar. Bunun yegane sebebi alacağınız hizmet aslında nakliye firmasının size sunmayı planladığı hizmettir.

şehirler arası nakliyat fiyatlarıÖzellikle şehirler arası yapılan nakliye hizmetlerinde firmalar birkaç isi bir araya getirmek için birbirlerine is paslarlar. Ya da bulunduğunuz ile dolu gelmiş, bir nakliye aracının geri dönüşü için sizden aldıkları isi paslamaya çalışırlar. Tabii ki müşteri tüm bunlardan habersiz olduğu için, verilen hizmetteki ciddiyetsiz davranış, eşyalarınızın bir araçtan başka bir araca taşınması gibi ya da, gideceği adrese bir türlü varamaması gibi sorunların yanında, zarar görmüş eşyalarla karşılaşacaktır. Böyle bir hizmete razı iseniz elbetteki çok daha uygun fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Oysa, eşyalarının düzenli, tertipli ve sorunsuz olarak taşınmasını bekleyen bir müşterinin almak istediği hizmet bu değildir. Kendisine özel hizmet verilmesini bekler.

İste şehirler arası nakliyat fiyatları konusu da en basit haliyle bu tür olaylar yüzünden oldukça farklı tekliflere sahne olur. Yine o yüzden kurumsal bir şehirler arası nakliyat firması ile çalışmak size güven ve kazanç sağlayacaktır.

Bizi arayabilirsiniz:

Pektas Nakliyat olarak, sehirler arası nakliyat konusundaki uzmanlığımızı en uygun fiyat politikamız ile birlestirmek için yoğun bir caba sarf ediyoruz.

Herhangi bir planlama yapmadan önce bizimle irtibata gecmenizi ve ücretsiz olarak sunduğumuz ekspertiz hizmetimizden faydalanmanızı tavsiye ederiz.

Huzurlu ve avantajlı bir nakliye deneyimi dileklerimizle…

İstanbul Anadolu : 0216 – 488 3242  |  İstanbul Avrupa : 0212 – 225 3242  |  İzmir: 0232 207 3242

Bir önceki yazımız olan Profesyonel Nakliyat hizmeti nasıl sağlanır? başlıklı makalemizi kaçırdıysanız, mutlaka okumanızı öneririz..

Yazar Hakkında

Pektaş Nakliyat , 1980'li yılların başından beri sektör içende hizmet veren, kurulduğu ilk günden bu yana müşteri odaklı çalışma prensiplerinden asla ödün vermeyen profesyonel bir kuruluştur. Pektaş Nakliyat, evden eve nakliyat sektörü içindeki sorunları Yeni Nesil Nakliyat standartlarını belirleyerek çözmeyi başarmıştır.Bugün bütün bu hizmetleri güvenli,hızlı ve ekonomik şartlarda sunabilen profesyonel bir kuruluştur.

PektaşNAKLİYAT © Copyright 2012 Evden eve nakliyat All Rights Reserved. TimeOut Bilişim Hizmetleri Google+

Google+